Anasayfa > KURUMSAL > Hakkımızda

ZÜLAL TURİZM;

          Şirketimiz 1996 yılında A Grubu 3119 nolu TÜRSAB üyesi olarak faaliyete başlamıştır. İstanbul Merkezimizin yanında,  yüzlerce gönüllü temsilcimiz bulunmaktadır. Kuruluş amacı inanç turizmine yönelik faaliyet göstermektir. Bu sektörel farklılıkları hizmet anlayışımızla birleştirerek firmamızı ön sıralara taşımanın gururunu yaşamaktayız. Kurucumuz ve Kördünötörümüz Mekke ÜmmüEl- Gura Üniversitesi mezunu olması nedeniyle , Hizmet sektöründeki zorlukların bilincinde olan ve bu zorlukları aşıp size en iyi hizmeti verecek kapasitede uzman bir ekiple çalışmaktayız.
Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz organizasyonlar güvenirliğimizin ve başarımızın göstergesidir.  . Bu sektörde oluşturduğumuz sağlam alt yapı sizlere daha iyi hizmet ve hatıralarda kalıcılığımızı garantilemektedir. Çünki ; esas gayemiz misafirlerimize unutamayaçakları menevi iklimlimlerin hazzını sonuna kadar tatdırmaktır Firmamız sektörümüzün gerektirdiği tüm alanlarda faaliyet göstermenin yanında yoğun olarak Umre – Hac organizasyonları düzenlemektedir.
FAALİYET ALANLARIMIZ……
Hac & umre Organizasyonu :, Uzman kadrosu ve rehberleri ile 8-12-15-22 ve 1 aylık olmak uzere Umre programlarımız ile hizmetinizdeyiz.
Yurt içi & Yurt Dışı Turlar ; Zülal Turizm güvencesi ve hizmet kalitesi ile yurt dışı tatillerinizi,çeşitli hoş aktivitelerinde yapıldığı  seçkin tesislerde huzur içinde eğlenerek  geçirmeniz için ulaşım dahil her türlü organizasyonlarımız hakkında bilgiyi ofisimizden alabilirsiniz.
Yurt İçi ve Yurt Dışı Uçak Bilet rezervasyon takibi ;Bütün tarifeli ve charter uçuşlara ait biletleri en ekonomik ve hızlı şekilde online olarak takip edilip ,talebiniz doğrultusunda adresinize teslim edilir.
Otel rezervasyonları ; Yurt içi ve Yurt dışına yapacağınız iş,özel ve turistik seyahatlerinizdeki konaklamalarınız için her türlü lüks ve ekonomik otel rezervaslarınız için hizmetimetinizdeyiz.
Araç Kiralama ;Her türlü kiralık otomobil taleplerinizle birlikte özel gezi,düğün,toplantı,cenaze töreni araç talepleriniz için  otobüs,minibüs,midibüs,ve helikopter vb. araçları en ekonomik ve hızlı bir biçimde hizmetinize sunuyoruz.
Vize takip işlemleri ; Uzman kadrosu eşliğinde başta shengen vizesi olmak üzere diğer dünya ülkeleri dahil ,turistik,ticari,öğrenci,aile birleşimi  gibi her türlü vize ve seyahat sigortası işlemleriniz en süratli ve kusursuz bir takip anlayışı ile yapılmaktadır.
Kongre Seminer Fuar Organizasyonları: Yurt içi ve yurt dışı, kongre seminer ve fuar organizasyonlarınızı vize,konaklama ,stand ,salon kiralama ,promosyon ürünleri,elektronik teçhizatın teminininde uzman ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.
Yurt Dışı Eğitim Turları; Yurt dışı lisan kursları ,Mastr , doktora ,au-pair-yaz okulları ,üniversite öğrenimi için gerekli okul ve kursların organizasyonları, vize,konaklama ulaşım gibi hizmeti yapmaktayız.
İncentive ,Doğa ve Macera Turları ; Gruplara ,doğa severlere ,macera ve alternatif spor tutkunlarına kültür,tracking,rafting,climbing,fishing,vb.özel turlarımızla hizmetinizdeyiz.
Okul ve Kültür Turları; Öğrencilerimizin tarihi ve kültürel bilgilerini arttırmak ,yurtseverlik duygularını geliştirmek ve aynı zamanda eğlenceli hale getirmek amacıyla günü birlik veya konaklamalı özel turlarımız bulunmaktadır.
Ailelere Özel Tatil ;İnançlarınız doğrultusunda özel olarak dizayn edilmiş seçkin otel ve tatil köylerinde huzurlu bir tatil yaşamanız için gereken bütün rezervasyonlarınızı takip etmekteyiz.
Nişan ,Düğün, Balayı Organizasyonları; Hertürlü organiasyonlarınızı sizlerin adına her zevke ve bütçeye uygun mekanlarda ve salonlarda ( salon,açık hava ve tekne vs.) yemekli ,yemeksiz olarak organize etmekteyiz.

Hasbi TANRIKULU

WhatsApp chat